info@maxiproduksiyon.com
Müşteri Hizmetleri : 0212 657 08 43
IMG-LOGO
0212 657 08 43

Tanıtım Filmi

Tanıtım FilmiFirmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmi çekimidir. Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden tanıtım filminizi hazırlattırabilirsiniz.

Tanıtım filminiz her ortam için uygun olarak hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi …vb gibi yerler olabilir. Size özel fiyat teklifimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

tanıtım filmi çekimi

Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir ?Tanıtım filminiz için bir kompozisyon belirlenir. Çekim yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra HD kalitesinde videonuz hazırlanıp teslim edilir. Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Kaliteli ve uygun fiyatlı tanıtım filmi çekimi için bizi arayınız.hastane tanıtım filmi çekimi
HASTANE TANITIM FİLMİ
fabrika tanıtım filmi çekimi
FABRİKA TANITIM FİLMİ
okul üniversite tanıtım filmi çekimi
OKUL - ÜNİVERSİTE TANITIM FİLMİCopyright © 1995 All rights reserved. | Maxi Prodüksiyon ®