Film Çekimi Teklif formu

Dizi Film, Sinema ve Reklam Oyunculuğu / Manken / Model Başvurusu Formu


1- Oyunculuk ajansımıza her yaştan yeni katılımcıları kabul etmekteyiz.


2- Dizi, sinema filmi, reklam filmi çekimleri gibi çeşitli projelerde değerlendirilmek üzere oyuncu başvuruları gerçekleşmektedir.Bay Bayan Oyuncu, Bay \ Bayan Manken, Model , Katalog mankenliği için aşağıdaki formu doldurunuz.


Oyunculuk ve Manken başvurularınız için aşağıdaki formu doldurunuz.


       
İsim :  

Soyisim

:  

Telefon

:  
E-mail :  
       
       
Şehir      
       
       

Mesajınız

:
 
oyuncu başvurusu

Bay Bayan Oyuncu Model Manken Başvurusu


Oyunculuk ajansı olarak oyuncu portföyümüze günden güne yeni yüzler ve tecrübeli yetenekler eklenmektedir. Cast ajansımız gerek dizi oyuncusu, gerekse reklam oyuncuğu gibi alanlarda oluşturduğu insan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip kendi bünyesinde gerçekleştirdiği reklam filmi, tanıtım filmi, dizi oyunculuğu, sinema oyunculuğu ve katalog çekimleri gibi çalışmalarda sizlere hizmet sağlamaktadır.

Ayrıca manken, model ve fuar hostesliği alanlarında yeni başvurular reklam filmi, katalog çekimleri gibi projelerde değerlendirilmektedir.


Türkiye’de bulunan çeşitli yapım şirketleri ile de iş birliği sağlayarak oyuncu portföyümüze geniş kapsamlı iş fırsatı sağlamayı hedeflemekteyiz. Dizi, tiyatro, sinema ve reklam oyunculuğu alanlarında eğitim almış tecrübeli oyuncularımıza gereken hassasiyet ve önemin bilincinde olarak teklifler sunmaktayız. Yeni katımcılarımıza da oyunculuk konusunda çeşitli rol ve karakterlerde oynatabilmek adına gereken ilgiyi ve özeni göstermekteyiz.Casting Ajansı Oyuncu Başvurusu Formu ile ilgili açıklama :


Casting Ajansımız, Internet üzerinden başvuru yapanların kişisel bilgilerinin gizliliğinin korunmasına büyük özen göstermektedir.